فالور اینستاگرام FOR DUMMIES

فالور اینستاگرام for Dummies

فالور اینستاگرام for Dummies

Blog Article

خب به عنوان مقدمه میخوام بهتون پیشنهاد کنم مقاله مثلث سئو رو بخونید که اول بدونید قضیه چیه و چرا لینک سازی حرفه ای یکی از مهم ترین ارکان سئو پیشرفته محسوب میشه.

در این شرایط همیشه این نکته را در ذهن داشته باشید که این جایگاه بسیار لغزنده بوده و دیر یا زود الگوریتم های گوگل جایگاه آنها را تغییر خواهند داد.

لینک‌سازی رایگان به حضور و فعالیت در شکبه‌های اجتماعی محدود نیست! فرصت‌های زیادی پیش‌روی ما هستند.

از نظر ما لینک سازی کلاه سفید یعنی رعایت قواعد و استانداردهای گوگل در کسب بک لینک برای سایت.

سلام . همونطور که مهندس اسماعیلی قول داده بود یک جلسه خوب بود. حتی از چیزی که تصور می کردم نیز بهتر بود. به عقیده من داشتن یک برنامه جامع برای مدیریت لینک سازی داخلی و خارجی بیش از نیمی از راه سئو هست و در این دوره به صورت کامل مهندس برای ما شرح داد. حتی برنامه زمانی هفتگی و ماهانه و سالانه ارائه شد.

دو موضوع توی این کارگاه نظر منو خیلی جلب کرد. اول استفاده از یک مثال فوق العاده و حساب شده برای تفهیم درست لینک سازی به دانشجوها که هم بسیار جذاب عنوان شد و هم به خوبی موضوع رو منتقل کرد، و دوم زمانبندی و استراتژی پیشنهادی برای انتشار ریپورتاژ که هرچند در بکلینک ارزان نگاه اول بسیار پیچیده بود اما با مرور فایل های آموزشی و ویدئوهای جلسه که در اختیارمون گذاشتن به خوبی قابل پیاده سازی بود. منتظر آپدیت جدید دوره های سئو هستم.

در هر بخش علاوه بر درک مفاهیم، تکنیک‌های کاربردی و متدهای اجرایی را آموزش داده و در نهایت به نگاهی عمیق و کاربردی در حوزه لینک‌سازی داخلی و خارجی خواهیم رسید.

خوشحالیم که محتوای ارائه شده از نظر شما مفید و ارزشمند بوده است و امیدواریم با رعایت این نکات نتایج مناسبی در کسب و کار خود مشاهده نمایید.

مهمترین هدف دوره لینک سازی نیز آموزش همین نکات کاربردی و البته زمان مناسب برای استفاده از همین تکنیک هاست.

پس از آن‌که کلمات کلیدی ارزشمند و لندینگ‌های مهم را شناسایی کردیم به بررسی سایت‌های منتشر کننده رپورتاژ آگهی پرداخته و براساس گروه خونی و ارتباط موضوعی آن‌ها را دسته‌بندی می‌کنیم.

هدف اصلی ما از شمرده بودن گفتار کمک به افرادی است که دانش کمتری در حوزه سئو داشته و برای درک مفاهیم نیاز به زمان و تامل دارند. همانطور که خودتان هم اشاره کردید محتوای این دوره کاملا به روز و برگرفته از دانش و بهترین سئو سایت تجربه است به همین دلیل یادگیری آن محدود به مفاهیم نبوده و دستورالعمل اجرایی را در اختیار کاربران قرار میدهد.

سوالی که برای من در لینک سازی بوجود اومده این هست که اگر بخواهیم از سایتمون به یک ویدیو در کانال آپارات خودمون لینک بدیم این لینک فالو باشد یا نوفالو ؟

رپورتاژ آگهی؛ بک‌لینک نیست! ترکیبی ایده‌آل از تولید محتوا و خرید بک‌لینک است

یکی از دلایل لینک‌سازی ایجاد ارتباط موضوعی بین صفحات است. باتوجه به اینکه موضوع سایت شما با موضوع آپارات متفاوت است، پیشنهاد می‌کنیم از لینک نوفالو استفاده کنید.

Report this page